Чому дорівнює підіймальна сила плота, складеного із 50 соснових балок об'ємом 1 м³ кожна?


Ответы на вопрос

Отвечает Kachan Diana.

Дано:

V = 1 м³

N = 50

g = 10 м/с²

ρводы = 1000 кг/м³

Fарх = ?

Решение:

Vобщ = V * N = 1 м³ * 50 = 50 м³

Faрх = ρводы * g * V = 1000 кг/м³ * 10 м/с² * 50 м³ = 500000 Н = 500 кН

Ответ: Fарх = 500 кН.