Скільки витків повинна мати котушка площею поперечного перерізу 50 см^2, щоб у разі зміни магнітної

індукції від 0,2 до 0,3 Тл протягом 4 мс у ній збуджувалась ЕРС 10 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Chuyko Valeriya.

Дано:

S=50cм=0,5м

В1=0,2Тл

В2=0,3Тл

t=4vc=4*10^-3c

Ei=10B

N-?

Решение:

Ei=Ф/t*N

Ф=(B1-B2)S/t*N

N=Ei*t/S(B1-B2)

[N]=B*c/м*Тл=н*м/А/м*Н/А*м^2=1

N=10*4*10^-3/0.5(0.2-0.3)=40*10^-3/-0.05=-8