Допоможіть будь ласка вирішити задачу з фізики 8 клас Яку кінетичну енергію має куля масою 5гр що

вилитіла з рушниці зі швидкістю 500м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Авдейчик Ксения.
E=m*V^2/2
E= 0.005*500*500/2 =