Які значення кінетичної та потенціальної енергії стріли масою 50 г, випущеної з лука з швидкістю 30

м/с вертикально вгору, через 2 с після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Руслан.

Через 2 с тело поднимется на высоту h=Vot-gt^2/2=30*2-5*4=40м
и будет иметь скорость v=Vo-gt=30-20=10м/с
тогда Ек= mv^2/2=0,05*100/2=2,5 Дж
Еп=mgh=0,05*10*40=20 Дж