Ящик переміщується по горизонтальній поверхні під дією сили в 150 H. Яка його маса, якщо сила

тертя складає 0.3 від ваги ящика?

Ответы на вопрос

Отвечает Рохманко Роман.

Ответ:

F=150H

м=0,3

m-?

F=мN=мmg

m=F/мg= 150/0,3×10=50кг