З нерухомого човна масою разом з людиною 255кг кидають на берег весло масою 5 кг з горизонтальною

швидкістю 10м/с. Якої швидкості набуде човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Драгомир Алина.

Дано:

m¹= 255 кг

m²= 5 кг

v¹ = 10 м/с

Знайти:

v² - ?

Розв'язання

(m²-m²)v² = m² v¹

v²=m²v¹/m¹-m² = 5*10/255-5= 0,2 м/с

Відповідь: v² = 0,2 м/с