Обчисліть роботу сили тяги при його переміщенні на 500 м, якщо сила тяги дорівнює 18000 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Джавадян Виктория.

Ответ:

Объяснение:

А=F*S = 18 000Н * 500 м =9 000 000 Дж = 9 МДж