Задача 2.До джерела струму з ЕРС 12 В підключили провідник з опором 20 Ом Вольтметр підключений до

провідника,показав 8 В. Знайдіть внутрішній опір джерела струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Жексен Ердаулет.

Ответ: 10 Ом

Объяснение:

Дано:

Е=12В

U=8В

R=20 Ом

------------

r-?

I=U/R=8/20=0,4

I=Е/(R+r)

I*R+I*r=E

r=(E-IR)/I=(E-U)/I=(12-8)/0,4=10 Ом