ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО!!!!!!!! 7. Маса людини дорівнює 75 кг. У скільки разів її вага на

Землі (g=9,8 Н/кг) відрізняється від ваги на Юпітері (g = 22,9 Н/кг)?8. Цеглу рухають по столу вперед. Виникаюча сила тертя спрямована​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

m=75кг

g=9.8 Н/кг

g2=22.9 Н/кг

____________

P2/P1-?

P2=mg2

P1=mg

P2/P1=mg2/mg=g2/g

P2/P1=22.9/9.8≈2.34

Как видим от МАССЫ это не зависит, потому 75 кг было лишним условием.

8. Сила трения направлена противоположно движению.

Объяснение: