Визначити внутрішній опір джерела струму, якщо при підключеному навантаженні у 4 Ом сила струму у

ланцюгу складає 0,02 ампера при електрорушійній силі у джерелі 1,5 вольта

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

Дано:

R=4 Ом;

І=0,02 А;

ЕРС=1,5 В.

Знайти r.

I=EPC/r+R, звідси знаходимо r=E/I1-R=(1,5/0,02)-4=71 Ом.

Объяснение: