Определить массу молекулы газа,если при кинетической энергии 7,5*10 ^-20 ДЖ скорость движения

молекул равна 500 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Шигапова Ралина.
Для розрахунку маси молекули газу за допомогою кінетичної енергії і швидкості, можна використовувати наступну формулу:

E = (1/2) * m * v^2,

де E - кінетична енергія, m - маса молекули газу, v - швидкість молекули.

Замінюючи величини в формулу, отримаємо:

7,5*10^-20 = (1/2) * m * (500)^2.

Тепер розрахуємо масу молекули газу:

m = (7,5*10^-20) / ((1/2) * (500)^2).

m = (7,5*10^-20) / (1/2 * 250000).

m = (7,5*10^-20) / 125000.

m = 6*10^-25 кг.

Отже, маса молекули газу становить 6*10^-25 кг.