1. Визначити максимальну силу струму на електричній лампі опором 100 Ом, яка ввімкнена у мережу

220 В. 2. Визначити площу алюміневого дроту довжиною 100м і опором 0,7 Ом. Будь ласка допоможіть срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Настя.

Ответ: 2,2А; 4мм²

Объяснение:

Дано:

R=100 Ом

U=220В

---------------

I-?

Согласно закона Ома:

I=U/R=220/100=2,2А

Дано:

l=100м

R=0,7 Ом

ρ=0,028 Ом*мм²/м

---------------------

S-?

R=ρl/S, где:

ρ-удельное сопротивление проводника;

l-длина проводника;

S-площадь поперечного сечения проводника.

Отсюда:

S=ρl/R=0,028*100/0,7=4мм²