Яку масу мають 2*10^30 атомів заліза? (полярна маса заліза 56*10^-3 кг/моль)


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Вика.
M=m0*N
m0=M/Na
m=M*N/Na=56*10^-3*2*10^30/6810^23=1,65*10^4 кг