Яка сила потрібна для рівномірного переміщення візка, якщо сила тертя станлвить 0,02 його ваги.

Вага візка 500Н

Ответы на вопрос

Отвечает Жукаускайте Инесса.

дано P=5000 Н     k=0,04    Fтяг - ?

так как движение равномерное  Fтяг=Fтр=k*P=5000*0,04=200 Н