При якому значені сили струму ділянці кола з опором 12 кОм напруга на ній буде рівною 540 В


Ответы на вопрос

Отвечает Bocherikova Alina.

R=12 кОм=12000 Ом

U=540 В

I=U/R=540/12000=0,045 A