Якою є маса одного кванта елкктомагнітного випромінювання з частотою 7*10^14 гц


Ответы на вопрос

Отвечает Войта Саха.

m=h*v/c^2=6,62*10^-34*7*10^14/9*10^16=5,1*10^-36 кг