При підніманні санок на гopy виконано роботу 800 Дж за 16 с . Обчисліть потужність , яку розвивають

, переміщуючи санки .

Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Кристина.

Ответ:

P=50 Вт

Объяснение:

A=800 Дж    t=16 c     P=?

===

P=A/t=800/16=50 Вт

===================