Знайти шлях, якщо тіло рухалося 8 хв з швидкістю 4 км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Ответ:

S=532,8м

Объяснение:

t=8xв=480с

V=4км/год=1,11м/с

S-?

S=V*t=1,11*480=532,8м