Тіло масою 5 кг опромінюють B-променями . Знайти поглинуту дозу йонізуючого випромінювання , якщо

енергія йонізуючого випромінювання , передана , тілу становить 30 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Миха.

Ответ:

Объяснение:

 Дано:

m=5кг

W=30Дж

Знайти:

D

Розвязання

D=W/m

D=30/5=6 Гр

Відповідь: D=6 Гр