Який заряд проходить по ділянці електричного кола, якщо при напрузі на кінцях ділянки 24В робота

струму в ньому дорівнює 96Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Свинкова Арина.

Ответ:

Объяснение:

A=I*U*t

I=q/t

A=q*U

q=A/U = 96 / 24 = 4 Кулона