На скільки довшою стане пружина під дією сили 120 Н якщо кофіцієнт поужності дорівнює 4000Н/m


Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Ответ:

Объяснение:

F=120 Н

k= 4000Н/m

ΔL=?

ΔL=F/k = 120/4000 =0.03м =3 см.