ДУЖЕ СРОЧНО!!! Визначте видовжені пружини Динамометра жорсткість якої 400Н/м під час підвішування

тіла масою 2 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:

5 см

Объяснение:

k=400 Н/м    m=2 кг    x=?

===

F=k*x

F=m*g

x=m*g/k=2*10/400=0.05 м

========================