Знайти площу перерізу срібного провідника довжиною 150м , якщо напруга на його кінцях 0,12 В і за 1

хв переноситься заряд 30 Кл? БУДЬ ЛАСКА СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Терелёв Артём.

Відповідь:

10^6

Пояснення:

Дано:            R=U/I; R=(p*l)/S; S=p*l/R; I=q/t

l=150m          I=30Кл/60c=0.5A

U=0.12B        R=0.12B/0.5A=0.24Om

t=1хв=60с     S=(1.6*10^-8*150m)/0.24Om=10^6

p=1.6*10^-8

q=30Кл