Яку кількість теплоти необхідно надати одному молю ідеального газу що знаходиться в закритому і при

температурі 27°с щоб підвищити його тиск в три рази СРОЧНА СРОЧНА!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Лиза.

Ответ:

Ответ: Q (∆U) =7479 Дж

Объяснение:

Т.к. баллон закрытый, то процесс можно считать изохорным.

Записываем закон Шарля:

Р2/Р1=Т2/Т1

Так как Р2/P1= 3 , то Т2/Т1 = 3.

Следовательно Т2=3*Т1

Первый закон термодинамики для изохорного процесса звучит так: Q=∆U

∆U = i/2*v*R*∆Т = i/2*v*R*(3*T1-T1) = i/2*v*R* 2*T1 = i*v*R*T1

i = 3 идеальный газ

v = 1 моль

R = 8,31 Дж/(моль*К)

T1 = 27 C = 300 K

∆U = 3*1*8.31*300 = 7479 Дж.

Надеюсь правильно)