З якою силою людина тисне на лопату, якщо лопата завширшки 20 см, і товщиною леза 1 мм чинить тиск

1МПа? СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Ангелина.
200 Н, F = p*S, F = 2*10^-4*10^6