Два тягарі масами 1 і 2 кг зв'язані між собою міцною нерозтяжною ниткою. Тягар масою 1 кг тягнуть

вертикально вгору із силою 45 Н. Визначте прискорення тягарів і силу натягу нитки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Илья.

Ответ:m=m1+m2=3кг

a=F/m=45/15=3м/с²

T=ma+mg=m(a+g)=3(15+10)=75H

Объяснение: