Чи зміниться напруженість однорідного ЕП між двома різнойменно зарядженими площинами, якщо

відстань між ними збільшити вдвічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Васенда Настя.

Ответ:

уменьшится вдвое

Объяснение:

Е=U/d=Q/Cd