З якою швидкістю рухався візок масою 200 кг, якщо його наздоганяє людина масою 70 кг зі швидкістю

4 м/с і стрибає на нього. Після взаємодії візок з людиною буде рухатись зі швидкістю 3 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Визер Вова.

Ответ:

2.65 m/s

Объяснение:

импульс

m1v1+m2v2=mv

mv=(200+70)*3 = 270*3=810 kg*m/s

810= 200*v + 70*4

810= 200*v + 280

200v = 530

v=2.65 m/s