Краплина якої маси з коефіцієнтом поверхневого натягнення 0.006 Н/м витікає із піпетки, що має

кінчик діаметром 0.5 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Зиннур.

Ответ:

Объяснение:

mg=o(сигма)l

m=ol/g=oпd/g=0.006 Н/м*3.14*0.0005м/10м/c^2=942*10^-9кг