Яку площу поперечного перерізу ніхромового дроту треба взяти, якщо довжина дроту 2 м, а при

ввімкненні в електричне коло виділяється 13452 Дж теплоти за 5 хв при силі струму 2А.

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

0.2 мм²

Объяснение:

po=1.1 Ом*мм²/м    L=2 м   Q=13452 Дж   t=300 c   I=2 A    S=?

===

Q=I²*R*t

R=po*L/S

S=I²*po*L*t/Q=2²*1.1*2*300/13452≈0.2 мм²

=====================================