2. Визначте кількість теплоти, що виділиться за 1 год в рео статі опором 100 Ом при силі струму 2

А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Владислав.

Ответ:

Дано

R=100 Ом

I=2 A

t=3600c

Q-?

Решение

Q=I^2*R*t

Q=(2)^2*100*3600=1 440 000 Дж=1440 кДж

Ответ :Q=1440 кДж