обчисліть роботу струму в електричній лампі за 8 хвилин якщо сила струму в ній становить 0.5а і

прикладеної напругу 220в

Ответы на вопрос

Отвечает Захарук Владик.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 В

t = 8 мин = = 480 с

I = 0,5 A

___________

A - ?

Сопротивление лампы:

R = U / I = 220 / 0,5 = 440 Ом

Работа:

A = I²·R·t = 0,5²·440·480 = 52 800 Дж