Тіло, масою 35 кг піднімають похилою площиною. Яка довжина похилої площини, якщо сила, яку

приклали в напрямку руху дорівнює 80 Н, висота похилоїплощини – 95см, а ККД – 75%?

Ответы на вопрос

Отвечает Смольков Коля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 35 кг

F = 80 Н

h = 95 см = 0,95 м

КПД = 75%     или   0,75

_______________

S - ?

Полезная работа:

Eпол = m·g·h = 35·10·0,95 ≈  330 Дж

Совершенная работа:

Aсов = F·S = 80·S  Дж

КПД = Апол / Асов

0,75 = 330 / (80·S)

S = 330 / (80·0,75) = 5,5 м