Обчисліть кінетичну енергію м’яча масою 0,3 кг, кинутого зі швидкістю 8 м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Жагипарова Дариға.

Ответ:

E = m*V^2/2

E= 0.3*64/2= 9.6 Дж

Объяснение: