До джерела струму підключили два резистори, з’єднавши їх паралельно. Опір резисторів відповідно 3Ом

і 2Ом. Амперметр на першому резисторі показує 2А. Визначити силу струму та напругу на другому резисторі, загальний опір на ділянці кола. Намалювати схему електричного кола, показати напрямок струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Владлена.

Ответ:

I ² = 2 A

U = 2,4 B

R = 1,2 Oм

Объяснение:

Дано : | I¹ = I² | I¹ = I² ; I2 = 2A

R¹= 3 Ом | R = R¹*R² ÷| R = 2*3 ÷

R²= 2 Ом | R¹+R². | 2+3 =1,2Ом

I = 2 A | U = I*R | U= 2*1,2 = 2,4B

-------------------| |

I² = ? | |

U = ? | |

R = ? | |