на тіло масою 100 г протягом дві секунди діяла сила 5Н визначте модуль переміщення тіла якщо рух

прямолінійний початкова швидкість тіла дорівнювати нулю​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухова Маша.

Ответ:

F=ma => a=F/m= 5/0,1=50m/с²

S=v0t+ ½at²= 0+ 50*4/2=100m