Тіло кинули під кутом 60° до горизонту зі швидкістю 30м/с. Визначте час,коли тіло впаде на землю​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарф Захар.

Ответ:

Объяснение:

t = 2·V₀·sin α / g

t = 2·30·sin 60° / 10 = 2·30·0,866 / 10 ≈ 5 c