Очень срочно При ізобарному нагріванні на 150К об’єм газу збільшився від 3л до 5л. Якою була

початкова температура газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Алексей.

Ответ:

225 K

Объяснение:

ΔT=150 K    V1=3 л    V2=5 л    T1=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

T2=T1+ΔT

3*(T1+ΔT)=5*T1

T1=3*ΔT/2=3*150/2=225 K

=========================