яку масу бензтгу спалили, якщо при повному його згоранні виділілось 230Мдж теплоти. Питома теплота

згорання бензину 4,6*10 Дж/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Отарбай Шынгысхан.

Дано:

Q=230 МДж=230*10^6 Дж

q=4,6*10^6 Дж/кг​

m-?

Решение:

Q=qm

m=Q/q

m=230*10^6/4,6*10^6=50 (кг)