У циліндрах дизельного двигуна виділилася кіль- кість теплоти 120 мДж. При цьому навколишньо-му

середовищу передано кількість теплоти 80 мДж.Обчисліть ККД двигуна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саковский Роман.

Ответ:

Дано:

Qн=120мДж

Qx= 80 мДж

n(з хвостиком до низу) —?

Формула

А = Qн - Qx

KKД n(з хвостиком до низу) = A/Qн = Qн - Qx/ Qн

Розв'язок:

n(з хвостиком до низу) = 120-80/120 = 0,33

Biдповідь: ККД=33%