Яка кількість теплоти потрібна для того, щоб перетворити на пару 600 г води, узятої уа

температурн кипіння?Ti mom noPILTII XIHEBY me- даю 40 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алхимова Виктория.

Дано:

m = 600 г = 0,6 кг

t = 100°

L = 2,3×10^6 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = L×m

Решение:

Q = 2,3×10^6×0,6 = 1,38 МДж ≈ 1,4 МДж

Ответ: 1,4 МДж