Спостергігач на човні помітив, що поплавок зробив20 коливань за 10 с. Відстаньміж спостерігачем і

берегом12 мів цій відстаніукладається 10 гребнів хвилі.Знайдіть швидкість хвилі.Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Гецевич Даша.

Ответ:

2.4 м/с

Объяснение:

f=v/l

v=f*l  

где

f-частота

v-скорость распространение волны

l - длина волны

f=20/10=2 - колебаний в секунду (Гц)

l=12/10 = 1,2 м - длина волны

v=1.2*2=2.4 м/с