Визначте речовину з якої зроблене тіло розмірами 18 см × 5см × 3 см масою тіла 730 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.

Відповідь:

речовина алюміній

Пояснення:

густина за формулою

p=m/V

знайдемо об'єм

V=a*b*c

V=18*5*3

V=225 см³

p=730/270

p=2,703703703703704≈2,7 г/см³

з таблиці густина алюмінію 2,7 г/см³, висновок речовина алюміній