Місткість каністри 10 л скільки кг бензину в неї можна налити густина бензину 710кг


Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Відповідь:

густина бензину 710 кг/м³

отже треба перевести літри у м³

10л = 0,01 м³

p = m/V

m = p*V

m = 710*0,01

m = 7,1 кг