За напруги 400Вольт сила струму в електродвигуні дорівнює 92 Ампери визначте потужність струму у

нитках обмотки електродвигуна та її опір ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Елизавета.
Мощность равна P = IU = 400*92 = 36800Вт
сопротивление R = U/I = 4.34О м
вроде так