Знайти напруженість електричного поля між двома горизонтальними безмежними провідними пластинами,

одна з поверхневою густиною заряду 17,7·10-9 Кл/м2, друга з поверхневою густиною заряду 35.4·10-9 Кл/м2. Електрична стала дорівнює 8,85·10-12 Ф/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

σ₁ = 17,7·10⁻⁹ Кл/м²

σ₂ =35,4·10⁻⁹ Кл/м²

ε₀ = 8,85·10⁻¹² Ф/м

_______________

E - ?

Поскольку пластины заряжены одноименно, то:

E = | σ₂ - σ₁ | / (2·ε₀)

E = (35,4-17,7)·10⁻⁹ / (2·8,85·10⁻¹²) ≈ 1 000 В/м