Абсолютна температура одного моля ідеального газу збільшилася в 2 рази , об'єм зменшили в 2 рази.

як змінився при цьому тиск газу, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν = 1 моль

p₁

V₁

T₁

T₂ = 2·T₁

V₂ = V₁ / 2

_________

T₂ - ?

1)

Запишем закон Клапейрона-Менделеева:

p₁·V₁ = ν·R·T₁       (1)

p₂·V₂ = ν·R·T₂     (2)

Имеем:

p₁ = ν·R·T₁ /V₁

p₂ = ν·R·T₂ /V₂ = ν·R·2·T₁ /(V₁/2) = 4·p₁

Давление возросло в 4 раза.