Сила струму в спіралі електричної лампи 0,7А, опір лампи 310 Ом. Визначте напругу, під якою

перебуває лампа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Иван.

Ответ:

U=I*R= 0.7*310=217 B

vvvvvvvvvvvvvvvvvv