Який струм тече у колі акумулятора, якщо напруга на його клемах дорівнюе 20 В, а опір кола дорівнюе

10 Ом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Дима.

Ответ:2А

Объяснение: Використовуємо закон Ома І=U/R/ Підставляємо значення І=20/10=2 А