Срочно!!!! допоможіть будь ласка!! . Два точкові заряди -3,2нКл і 6,4 нКл знаходилися на відстані 3

см один від одного. Після дотику зарядів їх розвели на попереднювідстань. Порівняйте сили взаємодії між зарядами до і після взаємодії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гизятов Артур.

Ответ:

:)

Объяснение:

q1 + q2=q1" + q2 " Так як два заряди зблизять між собою, то заряди стануть однаковими за правилом написаним вище. -3.2+6.4=1.6+1.6

1. kq1q2 / R^2=Fкулона1 Fкулона1=9*10^-9*3.2*10^-9*6.4*10^-9/0,03^2 = 2,048 × 10^(-22) H

2 kq1 "q2" / R^2=Fкулона2 Fкулона2=1,6*1,6*10^-18/0.03^2=2,8444444 × 10^(-15)

Далі тобі потрібно 2 сили просто якось порівняти, думаю впораєшся. Відняти напевно більше з меншого